360° MEKAN TANITIMI

Panaromik Görüntünün İçinde Sanal Gezinti

360° MEKAN TANITIMI

360° Sanal Tur tek noktadan farklı açılarla birden çok fotoğrafın çekilip, özel bir programla birleştirilmesiyle ortaya çıkan panoramik görüntünün içerisinde sanal olarak gezinilebilmesidir. İnteraktif ortamda ziyaretçiye mekanın içerisindeymiş hissiyle istediği gibi dolaşmasına imkan sağlayan görsel bir uygulamadır. 360° Sanal Tur; oteller ve turizm tesisleri, emlak projeleri, inşaat, mimari, dekorasyon, showroom ve galeriler, fuarlar, eğlence mekanları, sinema salonları, amfi tiyatrolar, şehirler, müzeler, konser salonları, okullar ve hastanelerde aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

Show Room Tanıtımı

Fuar Stant Tanıtımı

İnşaat Sektörü İç mekan Tanıtımı

360° Video

Fiyat Teklifi Alın

Projenizi veya fikirlerinizi anlatın hemen ücretsiz fiyat teklifimizi gönderelim.

360° Mekan Tanıtımında Süreç Nasıl İlerler?

İhtiyaç Analizi ve Hedef Belirleme
İlk aşamada, müşterinin 360 derece sanal tur ihtiyaçları ve hedefleri belirlenir. Sanal turun amacı, hedef kitlesi, kullanım alanı ve özellikleri saptanır.
Lokasyon Seçimi ve Planlama
Sanal turun çekileceği mekan veya lokasyon seçilir. Çekim planı oluşturulur, çekilecek alanlar ve açılar belirlenir.
Çekim Aşaması
Seçilen lokasyonda 360 derece çekimler gerçekleştirilir. Gerekli açılarda ve pozisyonlarda çekimler yapılır.
Dağıtım ve Paylaşım
Tamamlanan sanal tur, uygun platformlarda paylaşılmak veya entegre edilmek üzere hazırlanır. Bu, web siteleri, sosyal medya, mobil uygulamalar ve diğer medya kanallarını içerebilir.
Markanızın Hikayesini Mükemmele Ulaştırmak İçin Buradayız

Groza Medya olarak her markanın anlatacak benzersiz bir hikayesi olduğuna inanıyoruz. 2015’teki kuruluşumuzdan bu yana, işletmelerin müşterileri ile bağlantı kurmasına, ilham vermesine ve kalıcı bir etki bırakmasına yardımcı olmaya kendimizi adadık.

memphis_5.png