Stüdyo

Markanıza Değer Katın

Stüdyo

Ürün çekimleriniz için en uygun ortamı oluşturuyoruz. İster konsept fotoğraf, isterseniz canlı manken çekimleri için Groza stüdyoyu tercih edebilirsiniz. Tercihinize göre stüdyo kiralama, Manken kiralama ve Fotoğrafçı kiralama hizmeti sağlamaktayız.

Stüdyo Kiralama

Model Kiralama

Kameraman Kiralama

Işık Seti Kiralama

Fiyat Teklifi Alın

Projenizi veya fikirlerinizi anlatın hemen ücretsiz fiyat teklifimizi gönderelim.

Stüdyo Hizmetinde Süreç Nasıl İlerler?

İhtiyaç Analizi ve Konsept Belirleme
İlk aşamada, müşterinin ihtiyaçları ve hedefleri belirlenir. Projenin amacı, hedef kitlesi, görsel konsept ve detaylar saptanır.
Stüdyo Seçimi
Müşteri ihtiyaçlarına en uygun stüdyonun seçimi. Stüdyonun lokasyonu, boyutları, ekipmanları ve özellikleri göz önünde bulundurulur.
Ekipman ve Dekorasyon
Stüdyo kiralamadan önce gerekli ekipman ve dekorasyon ihtiyaçları belirlenir. Gerekirse ışıklandırma, fonlar, mobilyalar ve diğer gereksinimler düzenlenir.
Stüdyo Kullanımı ve Çekim
Kiralanan stüdyoda planlanan çekim veya etkinlik gerçekleştirilir. Ekipmanlar kurulur, çekimler yapılır veya etkinlikler düzenlenir.
Markanızın Hikayesini Mükemmele Ulaştırmak İçin Buradayız

Groza Medya olarak her markanın anlatacak benzersiz bir hikayesi olduğuna inanıyoruz. 2015’teki kuruluşumuzdan bu yana, işletmelerin müşterileri ile bağlantı kurmasına, ilham vermesine ve kalıcı bir etki bırakmasına yardımcı olmaya kendimizi adadık.

memphis_5.png